UAB "Ūlos juvelyrų studija pradėjo įgyvendinti 2014 - 2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto "Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas" priemonės "Dizainas LT" projektą "UAB Ūlos juvelyrų studija" produktų dizainų sukūrimas", bendrai finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir įmonės lėšomis. Iš Europos regioninės plėtros fondo skirta finansavimo suma sudaro 18 300,00 Eur. Bendra projekto vertė - 30 500,00 Eur.

UAB „Ūlos juvelyrų studija“ yra seniausios Pabaltijo juvelyrinės gamyklos – „Ūla“ seniai susiformavusių juvelyrinės gamybos tradicijų tęsėja. Įmonė kuria ir gamina produktus iš tauriųjų metalų, verslo dovanas, medalius ir valstybinius apdovanojimus, jėgos struktūrų skiriamuosius ženklus, kelio ir kitus ženklus. Taip pat įmonė gamina sporto reikmenis ir žvejybos priemones – įvairias blizges – spalvoto metalo liejimo, štampavimo, presavimo ir profiliavimo būdu.

Projekto įgyvendinimo metu numatoma sukurti dviejų vertikalios žvejybos meškerių ir jų pakuočių dizainus. Projekto įgyvendinimo metu bus samdomi dizaino profesionalai, kuriems yra suformuota užduotis sukurti minėtus dizainus. Įgyvendinus projektą ir sukūrus originalius numatytų produktų dizainus toliau bus tęsiama ir plėtojama įmonės veikla, pradėtas gaminti naujas produktas – dviejų rūšių meškerės. Projekto įgyvendinimas leis įmonei plėsti šią veiklą, sudarys sąlygas įmonės pardavimų ir darbo našumo augimui ir įmonės gaminių patrauklumo didinimui. 

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia - 2020-07-27

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga - 2022-02-28

Сайт использует файлы cookie. Продолжая просмотр, вы подтверждаете, что согласны. Политика конфиденциальности