• Medaliai, ženkliukai, dovanos ir kiti gaminiai iš įvairaus metalo — tai mūsų specializacija

Klientai ir partneriai

Mūsų tikslas - įmonė, su kuria paprasta ir visada naudinga bendradarbiauti.

15 metų patirtis

Ilgametė patirtis gamyboje su tauriaisiais ir kitais metalais

Attention

Patariame visais su mūsų veikla susijusiais klausimais

Įvairovė

Kartu randame geriausią sprendimą

Kokybė

Pagaminta Lietuvoje

Socialinė atsakomybė

Daugiau nei 50 % įmonės darbuotojų yra žmonės su negalia

Produkcija

Rekomendacijos

UAB Plastmasės fabrikas

Norime padėkoti UAB Ūlos juvelyrų studijai ir jos vadovui Stasiui Rudminui už ilgametę draugystę ir nuoširdų bendradarbiavimą. Ūla – tai puikus kūrybingų, veiklių ir atsakingų žmonių kolektyvas, kuris nuolat tobulėja ir siekia vis naujų aukštumų. Mes džiaugiamės dirbdami kartu, nes patikėdami jiems savo idėjas esame užtikrinti, kad gausime tik patį geriausią rezultatą!

Rekomenduojame Ūlos juvelyrų studiją, kaip patikimą partnerį, nes čia Jūs rasite ilgametę patirtį, nuoširdų bendravimą, begalinį kūrybiškumą, greitą ir kokybišką darbų atlikimą už sąžiningą kainą. Jie tikri savo srities profesionalai, o tokių surasti šiais laikais vis sunkiau ir sunkiau!

Eglė Nosevičienė 
Komercijos direktorė

VšĮ Gedimino sapnas

Norime padėkoti įmonei „Ūlos juvelyrų studijai” už visapusišką pagalbą, suteiktą futbolo klubui Geležinis Vilkas. Labai džiaugiamės savo pasirinkimu, nes įmonė viską atlieka aukštame lygyje, visus sprendimus ir prašymus atlieka operatyviai ir itin greitai.

Rekomenduojame šią įmonę, kaip patikimą partnerę, nes vadovas visiškai įsigilina į jūsų norus, pasidalija savo patirtimi ir pataria, kas jums tiktų geriausiai. Tai puikus pasirinkimas lyginant kainos ir kokybės santykį. Be to, įmonė įdarbina žmones su negalia.

Vladimir Ščukin
Direktorius

Lietuvos šaulių sąjungos Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-oji rinktinė

Atradome rimtą, patikimą įmonę UAB „Ūlos juvelyrų studija”, kurioje dirba labai malonūs, rūpestingi ir atsakingi darbuotojai. Džiugina ir tai, kad didžiąją dalį darbuotojų sudaro su negalia, socialinė įmonė. Darbuotojų pasiūlyti ir nepriekaištingai įgyvendinti sprendimai visiškai atitiko mūsų lūkesčius ir poreikius. UAB „Ūlos juvelyrų studijos” dirbiniams būdingos originalios formos paprastumas ir praktiškumas, kuria ir gamina medalius, ženkliukus, skiriamuosius tarnybų ženklus, valstybinius apdovanojimus, sagas, plaketes ir kitus gaminius.

LŠS Karininko Antano Juozapavičiaus 1-oji rinktinė dėkinga UAB „Ūlos juvelyrų studijai” už profesionaliai atliktus darbus reprezentacinius ir reklaminius sprendimus, rekomenduoja pasinaudoti šios įmonės profesionalais.

Skirmantas Valatkevičius
Rinktinės vadas

Manufacturing Finnex, LTD

Versta iš anglų k. Mes bendradarbiaujame su UAB „Ūlos juvelyrų studija” jau daugiau nei 8 metai. Visos bendros partnerystės metu mūsų užsakymai visada atliekami laiku ir gaminių kokybė kiekvienais metais nuolat auga. Tai įmonė, su kuria malonu ir naudinga įgyvendinti bendras veiklas ir, mūsų nuomone, tai vienas stabiliausių ilgalaikių Finnex partnerių.

Andrejs Ukraincevs
Direktorius

Paskutinės naujienos

Pradėkime partnerystę

Su mumis dirbti paprasta ir naudinga

Svetainėje naudojami sausainėliai (angl. cookies). Tęsdami naršymą, jūs patvirtinate, kad sutinkate. Sužinoti daugiau