• Medals, pins, gifts and other small sized metal production — it's our specialization

Clients and Partners

Our purpose - įmonė, su kuria paprasta ir visada naudinga bendradarbiauti.

15 years experience

Ilgametė patirtis gamyboje su tauriaisiais ir kitais metalais EN

Personal attention

Patariame visais su mūsų veikla susijusiais klausimais

Diversity

Together we find the best solution

Quality

Pagaminta Lietuvoje

Social responsibility

Over 50 % of company employees have different disabilities

Production

Recommendations

UAB Plastmasės fabrikas

Norime padėkoti UAB Ūlos juvelyrų studijai ir jos vadovui Stasiui Rudminui už ilgametę draugystę ir nuoširdų bendradarbiavimą. Ūla – tai puikus kūrybingų, veiklių ir atsakingų žmonių kolektyvas, kuris nuolat tobulėja ir siekia vis naujų aukštumų. Mes džiaugiamės dirbdami kartu, nes patikėdami jiems savo idėjas esame užtikrinti, kad gausime tik patį geriausią rezultatą!

Rekomenduojame Ūlos juvelyrų studiją, kaip patikimą partnerį, nes čia Jūs rasite ilgametę patirtį, nuoširdų bendravimą, begalinį kūrybiškumą, greitą ir kokybišką darbų atlikimą už sąžiningą kainą. Jie tikri savo srities profesionalai, o tokių surasti šiais laikais vis sunkiau ir sunkiau!

Eglė Nosevičienė 
Komercijos direktorė

VšĮ Gedimino sapnas

Norime padėkoti įmonei „Ūlos juvelyrų studijai” už visapusišką pagalbą, suteiktą futbolo klubui Geležinis Vilkas. Labai džiaugiamės savo pasirinkimu, nes įmonė viską atlieka aukštame lygyje, visus sprendimus ir prašymus atlieka operatyviai ir itin greitai.

Rekomenduojame šią įmonę, kaip patikimą partnerę, nes vadovas visiškai įsigilina į jūsų norus, pasidalija savo patirtimi ir pataria, kas jums tiktų geriausiai. Tai puikus pasirinkimas lyginant kainos ir kokybės santykį. Be to, įmonė įdarbina žmones su negalia.

Vladimir Ščukin
Direktorius

Lietuvos šaulių sąjungos Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-oji rinktinė

Atradome rimtą, patikimą įmonę UAB „Ūlos juvelyrų studija”, kurioje dirba labai malonūs, rūpestingi ir atsakingi darbuotojai. Džiugina ir tai, kad didžiąją dalį darbuotojų sudaro su negalia, socialinė įmonė. Darbuotojų pasiūlyti ir nepriekaištingai įgyvendinti sprendimai visiškai atitiko mūsų lūkesčius ir poreikius. UAB „Ūlos juvelyrų studijos” dirbiniams būdingos originalios formos paprastumas ir praktiškumas, kuria ir gamina medalius, ženkliukus, skiriamuosius tarnybų ženklus, valstybinius apdovanojimus, sagas, plaketes ir kitus gaminius.

LŠS Karininko Antano Juozapavičiaus 1-oji rinktinė dėkinga UAB „Ūlos juvelyrų studijai” už profesionaliai atliktus darbus reprezentacinius ir reklaminius sprendimus, rekomenduoja pasinaudoti šios įmonės profesionalais.

Skirmantas Valatkevičius
Rinktinės vadas

Manufacturing Finnex, LTD

We have been working with JSC “ŪLOS JUVELYRU STUDIJA” for over 8 years. During the whole period of cooperation, our orders are always fulfilled on time, and the quality of products is only improving every year. A company with which it is pleasant and profitable to conduct joint activity and we consider it one of the most stable partners in the long term.

Andrejs Ukraincevs
Director

Latest news

Let’s start our partnership

It is so easy and always profitable to work with us

To increase effectiveness we use cookies. Tęsdami naršymą, jūs patvirtinate, kad sutinkate. Sužinoti daugiau